Strój szkolny

Codziennym strojem ucznia jest estetyczne, w stonowanych barwach ubranie nie świadczące o przynależności do subkultur i nie propagujące negatywnych ideologii. Ubranie powinno być czyste, bez dziur, ćwieków, emblematów propagujących subkultury i przynależność do klubów sportowych i bez obraźliwych napisów. Spodnie mają mieć krój klasyczny, spódnice dziewcząt i krótkie spodenki chłopców nie powinny być krótsze niż 10 cm nad kolano. Bluzki, swetry i koszule powinny posiadać długość umożliwiającą zakrycie ciała. Zakazuje się noszenia bluzek na ramiączkach i koszulek bokserek.

Obuwie zamienne jest obowiązkowe: mają to być tenisówki z białą podeszwą (bez protektora) lub klapki.

Strój galowy:
(obowiązkowy podczas uroczystości szkolnych np. rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, święto szkoły, wigilia, Dzień Niepodległości)

• dziewczęta: czarna lub granatowa spódnica, biała bluzka (najlepiej z kołnierzykiem), krawat szkolny, rajstopy białe lub cieliste,
  • chłopcy: czarne lub granatowe spodnie, czarna lub granatowa marynarka ewentualnie kamizelka, biała koszula, krawat szkolny.

Strój na basen:

• czepek, klapki
  • dziewczęta: strój jednoczęściowy
  • chłopcy: kąpielówki (spodenki krótkie zabronione)
  • dla długowłosych zalecane małe suszarki + szczotka.
  • ręcznik