2023.04.28 Zakończenie roku maturzystów

dsc-9681-2

28 kwietnia 2023 w całej Polsce odbyły się zakończenia roku dla licealistów klas czwartych.

To pożegnanie ze szkołą i prawdziwy krok w dorosłość.

Za sześć dni czyli 4 maja rozpoczną egzamin dojrzałości przystępując do egzaminu z j. polskiego.

Podczas uroczystego pożegnania nie tylko wręczono świadectwa ukończenia liceum, ale też młodsi koledzy złożyli życzenia i słowa wsparcia dla odchodzących absolwentów. Utalentowana uczennica klasy czwartej Oliwia , która przez cztery lata swoim pięknym głosem i artystyczną duszą uświetniała nasze akademie po raz ostatni wystąpiła na szkolnej scenie.

Medal „Summa cum laude” czyli z najwyższym wyróżnieniem otrzymali:

Izabella T. za wybitne osiągniecia naukowe i trzykrotne uzyskanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Piotr W. za aktywną postawę uczniowską prezentowaną przez 12 lat nauki w naszych szkołach: podstawowej i liceum.

Wszystkim absolwentom gratulacje i życzenia sukcesów na dalszych szczeblach edukacji i w życiu prywatnym złożyła dyrektor liceum Erika Byszewska.