WIGILIA SZKOLNA

img_20161222_113906 5122

W czwartek 22.12 cała społeczność szkolna spotkała się na wigilii szkolnej, podczas której wystąpił zespół teatralny i muzyczno – wokalny z klasy I LO, powiększony o Gosię z klasy II. Spektakl wigilijny nosił tytuł: „Znacie? To posłuchajcie. Obrzędy wigilijne” i pokazywał polskie tradycje Bożego Narodzenia wzbogacone przez układ choreograficzny (ułożony przez mamę Adama z I LO, która jest choreografem) i uświetnione występem grupy muzycznej: dwie pary skrzypiec, keyboard, akordeon, instrumenty perkusyjne. Na koniec usłyszeliśmy dwie piosenki w ciekawym wykonaniu Patryka z klasy I LO. Trzeba przyznać, że widownia rozgrzała się w trakcie występu i po ostatniej piosence – podczas której sala bawiła się białymi balonami – rozległy się gromkie brawa i okrzyki aplauzu. Artyści mieli prawo czuć się dumni z wyników swojej kilkumiesięcznej pracy!