Prywatna Szkoła Podstawowa

Jesteśmy najlepsi!

2017.11.10 - Święto Niepodległości

.

 

Szkolne Studium Teatralne Signum i zespół wokalno-instrumentalny przygotowały z okazji Święta 11 listopada spektakl o bohaterach niepodległości: Kościuszce i Piłsudskim. Poprzez taniec, muzykę i śpiew wprowadzono widzów w klimat epoki a prezentacja multimedialna przypomniała dawne wydarzenia, gdy Polacy stanęli do walki o niepodległość. Uczniowie do galowych strojów mieli przypięte własnoręcznie wykonane biało – czerwone kotyliony. Pani Dyrektor Erika Byszewska w swoim wystąpieniu przypomniała, że niepodległość jest najważniejszą wartością narodową,  ale nie jest nam dana na zawsze, a od  odpowiedzialnej postawy Polaków zależy  utrzymanie wolności  i dbałość o wspólny dom. Dzięki poznawaniu historii Ojczystej doświadczamy dumy z dokonań przodków i uczymy się wyciągać wnioski na przyszłość.

 

 

 

 

 

Powered by iCagenda